peas 1

Sociālie tīkli ļauj ātri un efektīvi apgūt visu nepieciešamo, lai bez liekiem tēriņiem pievērstos veselīgam dzīvesveidam. Seko līdzi veiksmīgākajiem Instagram profiliem, kas tevi iedvesmos jaunam dzīvesveidam!

 

 

1

David_Frenkiel

Deivids kopā ar draudzeni blogā Green Kitchen Stories un savā Instagram profilā ik dienas popularizē zaļo filozofiju. Atraktīvais zviedru pāris sekotājus mudina pievērsties veģetārām maltītēm un aktīvam dzīvesveidam.
2
Angela_Liddon

Angela Liddon @ohsheglows

 

Jaunā māmiņa no Kanādas ir izdevusi veselīgu maltīšu pavārgrāmatas, kas ierindojas The New York Times  visvairāk pārdoto grāmatu topā. Viņa ir pierādījums tam, ka veselīgs mirdzums, skaists augums un harmonija lielā mērā balstās uz izpratni par sabalansētu uzturu.

3

joanna2

Brokastis nekad vēl nav izskatījušās tik kārdinoši! Veselīga uztura atbalstītāja Džoanna savā Instagram profilā publicē pasakaini skaistas un apetīti veicinošas fotogrāfijas, kas ne tikai kārdinoši izskatās, bet arī rosina pievērsties maksimāli veselīgam uzturam.

4

Ella Mills @delicuouslyella

Viņa ir viena no veiksmīgākajām sociālo tīklu zvaigznēm, kurai izdevies savu dzīvesveidu padarīt par ievērojamu kapitālu.

Ella ir izdevusi divas recepšu grāmatas, piedalījusies dažnedažādos mediju projektos un turpina savu uzvaras gājienu, pārliecinot cilvēkus visā pasaulē, ka veselīgs dzīvesveids var būt garšīgs un ļoti pozitīvs. 

DeliciouslyElla

Ella kļuva slavena ar savu „firmas” ēdienu, ko viņa nosaukusi par Varavīksnes bļodu.  Savā ikdienas uzturā Ella pilnībā izvairās no gaļas, piena produktiem un cukura.

5

Pasakaini veiksmīgās austrāliešu fitnesa treneres zina, ka ceļš uz slaidu un labi trenētu augumu ved caur sevis pārvarēšanu un smagu darbu sporta zālē. Tādēļ – nekādu atrunu! Seko viņām un iegūsti sev nepieciešamo motivācijas devu!

6

 

tracyandersonmethod1

 

7

Tracy Anderson @tracyandersonmethod

Slavenā Gvinetas Peltrovas trenere, kura savulaik darbojusies arī ar Madonnu un Dženiferu Lopesu, ir viena no Holivudas visvairāk pieprasītajām fitnesa instruktorēm. Varētu pat domāt, ka viņas arsenālā ir dažas burvju metodes, jo Treisija prot ne tikai motivēt un iedvesmot, bet arī gūt rezultātus.

Joe Wicks @thebodycoach

Slavenās grāmatas Lean in 15 autors demonstrē ļoti daudz video un foto, kas apliecina, ka veselīgas maltītes var būt gardas un neticami ātri pagatavojamas. Turklāt veselīgā dzīvesveida entuziasts savā Instagram profilā arī aicina pievērsties aktīvam dzīvesveidam un atklāj, kādi vingrojumi viņam palīdz saglabāt fizisko formu.

Thebodycoach