"Astro’n’out"

“Astro’n’out” jaunā albuma “URDA” prezentācija un koncerttūre

5. janvāra vakarā grupa “Astro’n’out” Spīķeru koncertzālē  ar Goran Gora sarunu šova vadītāja lomā nosvinēja sava jaunākā albuma URDA dzimšanas dienu. Jau 10. februārī grupa dosies Latvijas koncerttūrē, apciemojot klausītājus Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Aizkrauklē, Rēzeknē, Jelgavā, Līvānos un Siguldā.

“Urda” ir grupas piektais studijas albums, kas tāpat kā iepriekšējais “Lauvas” (2012), ierakstīts sadarbībā ar producentu DJ Rudd un tapis vairāku radošo nometņu laikā.

Jaunā albuma vāciņa noformējumā izmantots “Astro’n’out” pašu izdomātais rabarbera zvaigznājs. “To esam definējuši kā savdabīgu paralēlo matriksa pasauli, kurā ir visas atbildes. Bet mēs esam šeit, kur vismaz pagaidām atbilžu nav. Ir tikai jautājumi, kas urda. Tā arī ir albuma pamattēma – jautājumi, kas mūs urda pat brīžos, kad šķiet – par tiem nemaz nedomājam.”

Kā saka grupa, albuma nosaukums “URDA” – izraisa nemieru, neatlaidīgi nodarbina prātu un mudina neapstāties. Rod arvien jaunus jautājumus uz kuriem, šķiet, nav atbilžu, bet nav arī iespējams izvairīties no to risināšanas. Liek izvērtēt un pārveidot savas robežas, vērtības un laiku, uzdot jautājumus par savu vietu un nozīmi tajā, apšaubīt un no jauna akceptēt mikro un makro visumus.

“Astro’n’out”  albumā “URDA” iekļautas 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši – singli Turies, Atskatos un Satiksimies, tiksimies jau guvuši ievērību lielākajās Latvijas radio stacijās. Albumu gan digitālajā, gan CD formātā var iegādāties Ekase.lv. Drīzumā tas būs pieejams arī populārākajos straumēšanas servisos un citās tirdzniecības vietās.

Astro’n’out URDA prezentācijas tūres “Satiksimies, tiksimies” koncerti notiks:

  • 10.02. Līvānu kultūras namā
  • 11.02. Koncertzālē Lielais dzintars Liepājā
  • 14.02. Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē
  • 24.02. Aizkraukles kultūras namā
  • 03.03. Vidzemes koncertzālē Cēsīs
  • 24.03. Koncertzālē Palladium Rīgā
  • 01.04. Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis
  • 15.04. Jelgavas kultūras namā

 Biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs un internetā.

//foto: Ritvars Stankevičs