Processed with VSCO with c1 preset

Kā pārvarēt bailes un ko darīt ar komentāriem internetā: Māra Upmane – Holšteine

Latvijas jubileju gaidot, jauniešu organizācija «Avantis», sadarbojoties ar organizācijas «Young Folks LV» jauniešiem, sāk video interviju sēriju «[rec:]aktīvie portreti». Tajā piedalīsies 4 personības, un pirmā no tām ir mūziķe Māra Upmane – Holšteine, grupas «Astro`n`out» soliste. Kas ir labākie padomi, ko Māra ir saņēmusi? Kā pārvarēt bailes, un ko darīt ar komentāriem internetā?

«[rec:]aktīvie portreti»: interaktīvā veidā jauniešiem sniedz iespēju uzdot jautājumus viņiem nozīmīgām personībām Latvijā, to tverot video objektīvos un parādot plašākai sabiedrībai. Projekta iniciatori atzīst, ka «[rec:]aktīvie portreti» nozīmīgs pozitīvais vēstījums ir, ka «zvaigznes» nav neaizsniedzamas un ar lielu apņēmību un darbu ikviens mērķis ir īstenojams. Tikpat liela nozīme ir vēstījumam par sadarbību starp latviski un krieviski runājošiem jauniešiem šī projekta tapšanā – viņi kopīgi gaida Latvijas svētkus, jūtas piederīgi Latvijai un vēlas radīt saturu svētku ieskandināšanai.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību «Latvijas Pilsoniskā alianse» un Kultūras ministriju projekta «Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā» ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.