PERSONĪBAS, JAUNIEŠU JAUTĀJUMI, GODĪGAS ATBILDES: NAURIS BRIKMANIS

Personības / jauniešu jautājumi / godīgas atbildes

Dziļi violets mūziķis & Comedy KIT improvizators Nauris Brikmanis. Par impro, mūziku un dzīvi vispār!

Projekts «[rec:]aktīvie portreti» interaktīvā veidā jauniešiem sniedz iespēju uzdot jautājumus viņiem nozīmīgām personībām Latvijā, to tverot video objektīvos un parādot plašākai sabiedrībai. Projekta iniciatori atzīst, ka «[rec:]aktīvie portreti» nozīmīgs pozitīvais vēstījums ir, ka «zvaigznes» nav neaizsniedzamas un ar lielu apņēmību un darbu ikviens mērķis ir īstenojams. Tikpat liela nozīme ir vēstījumam par sadarbību starp latviski un krieviski runājošiem jauniešiem šī projekta tapšanā – viņi kopīgi gaida Latvijas svētkus, jūtas piederīgi Latvijai un vēlas radīt saturu svētku ieskandināšanai.

«[rec:]aktīvie portreti» tiek īstenots sadarbībā ar biedrību «Latvijas Pilsoniskā alianse» un Kultūras ministriju projekta «Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā» ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

 

«[rec:]aktīvie portreti: Nauris Brikmanis

[rec:]aktīvie portreti: Dziļi violets mūziķis & Comedy KIT improvizators Nauris Brikmanis. Par impro, mūziku un dzīvi vispār!Paldies Young Folks LV jauniešiem par sadarbību un Latvijas Pilsoniskā alianse/ Civic Alliance – Latvia par projekta atbalstu!

Posted by Young Media Sharks on trešdiena, 2017. gada 11. oktobris