Personības / jauniešu jautājumi / godīgas atbildes

Mūsu saruna ar profesionālo skeitbordistu MADARU APSI pateicoties kuram, Latvijas vārds biežāk izskan arī pāri okeānam,  par jautājumiem, kas īpaši svarīgi, izvēloties nodarbošanos, kas darīs tevi laimīgu.

Projekts «[rec:]aktīvie portreti» interaktīvā veidā jauniešiem sniedz iespēju uzdot jautājumus viņiem nozīmīgām personībām Latvijā, to tverot video objektīvos un parādot plašākai sabiedrībai. Projekta iniciatori atzīst, ka «[rec:]aktīvie portreti» nozīmīgs pozitīvais vēstījums ir, ka «zvaigznes» nav neaizsniedzamas un ar lielu apņēmību un darbu ikviens mērķis ir īstenojams. Tikpat liela nozīme ir vēstījumam par sadarbību starp latviski un krieviski runājošiem jauniešiem šī projekta tapšanā – viņi kopīgi gaida Latvijas svētkus, jūtas piederīgi Latvijai un vēlas radīt saturu svētku ieskandināšanai.

«[rec:]aktīvie portreti» tiek īstenots sadarbībā ar biedrību «Latvijas Pilsoniskā alianse» un Kultūras ministriju projekta «Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā» ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

 

«[rec:]aktīvie portreti» – Madars Apse

"Dzīvo saskaņā ar sevi" – skeitbordists Madars Apse atklāj padomus un to, kā motivēt sevi iedvesmojošo personību video sērijā «[rec:]aktīvie portreti».Projekts realizēts sadarbībā ar Young Folks LV – #Latvija100 veltītā jauniešu iniciatīva, lai radītu dažādu tautību jauniešu kopdarbu, gaidot Latvijas svētkus. Paldies Civic Alliance – Latvia par atbalstu.

Posted by Young Media Sharks on svētdiena, 2017. gada 27. Augusts