ES Māja

ES māja piedāvā #100%pasākums

ES (Eiropas Savienības) māja līdz 26. februārim izsludina pieteikšanos nodarbību ciklam jauniešiem pasākumu organizēšanas prasmju attīstībai “#100%pasākums”.

Konkursa kārtībā Eiropas Komisijas pārstāvniecības un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja pārstāvji izvēlēsies 25 mērķtiecīgākos un motivētākos  jauniešus. Viņiem no 8. marta līdz 29. martam būs iespēja apmeklēt četras augstvērtīgas bezmaksas nodarbības, lai iegūtu zināšanas un prasmes, kā realizēt pasākumu no idejas līdz pat notikuma norisei. Nodarbības notiks ik trešdienu no plkst. 15.00 līdz 17.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Jaunieši pasākumu organizēšanas profesionāļu vadībā lekcijās un praktiskajos grupu darbos apgūs prasmes domāt radoši, ģenerēt idejas, izstrādāt pasākuma programmu un saturu, izvēlēties piemērotāko pasākuma formu un norises vietu, plānot budžetu, piesaistīt savām aktivitātēm sadarbības partnerus un atbalstītājus, izstrādāt un īstenot komunikācijas stratēģiju.

Noslēgumā visiem cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties konkursā, lai saņemtu finansējumu sava pasākuma rīkošanai ES mājā.

Dalībai nodarbību ciklā nav vecuma ierobežojuma. Aicinām piedalīties motivācijas vēstuļu konkursā gan individuāli, gan pāros. Gaidīti jaunieši ne tikai no Rīgas un tuvākās apkārtnes, bet arī citām Latvijas pilsētām.

Priekšroku dosim jauniešiem, kuri jau šobrīd darbojas skolu vai augstskolu pašpārvaldēs, jauniešu NVO, interešu klubos vai kādās citās organizācijās, līdz ar to nodarbībās iegūtās zināšanas un prasmes varēs izmantot, rīkojot vērtīgus pasākumus tajās.

Lai piedalītos konkursā, līdz 26. februārim (ieskaitot) uz e-pastu esmaja@esmaja.lv sūti motivācijas vēstuli, kurā apraksti, kur mācies vai studē, kādā organizācijā darbojies, kādi ir tavi mērķi un motivācija dalībai nodarbību ciklā. Papildu punktus piešķirsim, ja motivācijas vēstulē aprakstīsi, kādu interesantu pasākumu vēlies sarīkot savā organizācijā jau tuvākajā laikā.

Jauniešu nodarbinātība ir viena no Eiropas Savienības prioritātēm, tāpēc ES mājā tematisko mēnešu ietvaros tiek rīkoti pasākumi, palīdzot pilnveidot jauniešu prasmes un sniedzot jaunas zināšanas, kas var noderēt, iesaistoties darba tirgū un veidojot savu turpmāko karjeru.