“IZRĀVIENS ŽURNĀLISTIKĀ: KĀ SAPRAST DIGITĀLO REVOLŪCIJU”

MEDIJU DIENU CIKLS: 1.LEKCIJA + ATVĒRTĀ DISKUSIJA

22.04.2016, 15.30–18.00

Pētnieki, žurnālisti un mediju vadītāji visā pasaulē kā galveno draudu nākotnes žurnālistikai akcentē “digitālo mediju uzbrukumu”. Pēc divas desmitgades ilgiem mēģinājumiem to apturēt ziņu organizācijas beidzot sāk pieņemt jauno mediju realitāti.

Young Media Sharks ielūdz uz ievērojamā mediju teorētiķa un praktiķa Dr. Lī Saltera lekciju, kurā tu saņemsi daudzpusīgu skatījumu uz digitālo uzbrukumu: tā ietekmi uz mediju nozari, tā raisītos izaicinājumus mediju un politiskajai varai, kā arī tā radītās jaunās iespējas gan žurnālistiem, gan arī sabiedrībai – tas ir, TEV.

Balstoties uz ASV un Lielbritānijas piemēriem, tiks aplūkotas jaunākās inovācijas, prakses un projekti, kā arī tas, kā tie var iedvesmot jauno žurnālistu paaudzi izrauties digitālās revolūcijas priekšgalā.

Lekcijas vadītājs: Dr. Lī Salters – Mediju un komunikācijas kursa pasniedzējs Saseksas Universitātē (Braitona, Lielbritānija), sociopolitisku dokumentālo filmu režisors, grāmatas Digital Journalism un neskaitāmu akadēmisko rakstu autors.

Ieeja bez maksas.

Valoda: angļu.

Vieta: DOTS Māja, Alberta iela 13, Rīga, LV-1010

Piesakies apmeklējumam šeit.